Новини та оголошення

Оголошення

22 червня 2022 року відбулося чергове засідання Комісії, за результатами якого двох прокурорів притягнуто до дисциплінарної відповідальності, стосовно двох прокурорів прийнято рішення про закриття дисциплінарного провадження, а розгляд одного дисциплінарного провадження з поважних причин перенесено на іншу дату.

Так, стосовно одного прокурора Комісією прийнято рішення про накладення дисциплінарного стягнення у виді звільнення з посади в органах прокуратури за грубе порушення правил прокурорської етики, що проявилося у появі в громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння, перешкоджанні працівникам патрульної поліції у здійсненні службової діяльності тощо.

Стосовно іншого прокурора накладено дисциплінарне стягнення у виді догани за порушення вимог антикорупційного законодавства та невідображення в щорічній декларації відомостей про майно, доходи та активи члена сім’ї.

Також у зв’язку із проведенням добору на 90 посад прокурорів окружної прокуратури Комісією прийнято рішення про продовження кінцевого терміну подання документів особами, які виявили бажання стати прокурором, до 15 год 45 хв 08 липня 2022 року.