Новини та оголошення

Оголошення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про проведення конкурсу на зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня

 

         Відповідним органом, що здійснює дисциплінарне провадження 09 червня 2022 року прийнято рішення №1пп-22 «Про оголошення  конкурсу на зайняття вакантних посад прокурорів в порядку переведення до Офісу Генерального прокурора.

 

         Перелік вакантних посад прокурорів, на зайняття яких оголошено конкурс.

 

         Час, місце та спосіб подання заяви про участь в конкурсі та перелік документів, які має подати кандидат, а також посилання на рішення відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, яким визначено порядок проведення конкурсу.

         Кандидат, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає заяву про участь в конкурсі за формою згідно з додатком до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядкупереведення до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого рішенням відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження від 26 жовтня 2021 року № 13зп-21 (із змінами).

Строк для подання заяви про участь у конкурсі –  до 17 години 21 червня 2022 року

Подання зазначеної заяви не позбавляє кандидата права на участь в конкурсі на зайняття іншої вакантної або тимчасово вакантної посади, у тому числі в межах одного конкурсу.

Прокурор може подавати додаткову інформацію щодо свого професійного рівня, досвіду, морально-ділових якостей та готовності до здійснення повноважень в органі прокуратури вищого рівня (характеристику, біографічну довідку, наукові публікації тощо) у виді сканованих копій відповідних письмових документів або електронних документів. Відповідність оригіналу електронної копії паперового документа засвідчуються кваліфікованим електронним підписом кандидата.

Неподання прокурором зазначеної додаткової інформації не може бути підставою для відмови в допуску до участі в конкурсі.

Заява про участь в конкурсі та додані до неї документи подаються шляхом надсилання в електронній формі на адресу електронної пошти органу, вказану в оголошенні про проведення конкурсу.

Кожен електронний документ має бути збережений окремим файлом у форматі «pdf». В імені файлу зазначаються назва документа, прізвище та ініціали, а також рік народження особи, яка подає документи (зразок: «Заява про участь в конкурсі. Петренко І.І. 1975»).

Скановані копії документів повинні бути якісно виготовленими, доступними для читання, повно і чітко відображати інформацію та відомості, внесені до них, незалежно від змісту такої інформації.

Особа засвідчує відповідність оригіналу електронних документів, які вона надсилає органу, кваліфікованим електронним підписом.

Загальний розмір усіх файлів не може перевищувати 10 мегабайт.

Заяву про участь в конкурсі та додаткову інформацію, передбачені вище, також може бути подано до органу особисто або засобами поштового зв’язку (з описом вкладення). У такому випадку кандидат засвідчує відповідність оригіналу копій документів своїм власноручним підписом. 

Поштова адреса відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б.

Режим роботи секретаріату відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження:

-          початок роботи з 8 години – упродовж робочого тижня;

-          перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин – упродовж робочого тижня;

-          кінець робочого дня в понеділок, вівторок, середу та четвер –
о 17 годині, у п’ятницю – о 15 годині 45 хвилин;

-          вихідні дні – субота і неділя.

Заява про участь в конкурсі, подана після закінчення строку для її подання, розглядається тільки у випадку, якщо її фактично відправлено засобами поштового зв’язку до закінчення цього строку. У іншому випадку такі заяви розгляду не підлягають та зберігаються разом з іншими матеріалами конкурсу.

 

Опис обов’язків на вакантних посадах та вимоги, які висуваються до кандидатів на відповідну посаду.

Опис обов’язків на вакантних посадах доступний за наступними посиланнями:

-          опис обов’язків на вакантних посадах прокурорів Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора;

-          опис обов’язків на вакантних посадах прокурорів Департаменту нагляду задодержанням законів органами безпеки Офісу Генерального прокурора;

-       опис обов’язків на вакантних посадах прокурорів Департаменту організації, процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях, про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках;

-          опис обов’язків на вакантних посадах прокурорів Департаменту представництва інтересів держави в суді Офісу Генерального прокурора.

До участі у конкурсі допускаються прокурори, які відповідають вимогам, визначеним частиною третьою статті 27 Закону України «Про прокуратуру» (прокурором Офісу Генерального прокурора може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє державною мовою), крім прокурорів:

1)       повноваження яких зупинено у зв’язку з відстороненням від посади згідно з пунктами 3–5 частини першої статті 64 Закону України
«Про прокуратуру»;

2)       яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності з накладенням дисциплінарного стягнення у виді заборони на переведення до органу прокуратури вищого рівня – до закінчення строку такої заборони або до визнання прокурора таким, що не притягувався до дисциплінарної відповідальності.

 

Адреса електронної пошти відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, для надсилання заяви про участь в конкурсі в електронній формі: info@kdkp.gov.ua.

 

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу з 9 до 11 години та з 14 до 16 години надає:
Павлова Алла Михайлівна, начальник відділу (тел. (044) 200-74
-04, адреса електронної пошти: 2022dobir@gmail.com).
На період повітряної тривоги інформація не надається.