23.01.2024

Рішення №3дк-24


Про припинення участі Масалова П.В. в доборі кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури

 
кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів

РІШЕННЯ
№3дк-24

23 січня 2024

Київ

Про припинення участі Масалова П.В. в доборі кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури


Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (далі – Комісія), у складі: головуючого – Гнатіва А.Я., членів Комісії: Війтовича Л.М., Житного О.О., Захарової О.С., Поліщука В.В., Стуконога О.І., Томак М.В., Цуркана М.І., Юзькова О.В., розглянувши заяву Масалова П.В.

ВСТАНОВИЛА:

Масалов Павло Вікторович для участі в доборі кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури, оголошеного рішенням Комісії від 04 квітня 2023 року № 3дк-23, подав до Комісії письмову заяву про участь в доборі кандидатів на посаду прокурора та необхідні документи, передбачені статтею 30 Закону України «Про прокуратуру».

За результатами кваліфікаційного іспиту кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури Масалов П.В. отримав 107,5 балів. Рішенням Комісії від 06 вересня 2023 року № 650дк-23 (зі змінами) його включено до списку кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури, які успішно склали кваліфікаційний іспит.

Вказане рішення опубліковано на офіційному вебсайті Комісії з роз’ясненням норм закону щодо права фізичних та юридичних осіб, громадських організацій подавати до Комісії інформацію щодо доброчесності кандидатів на посаду прокурора протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення списку кандидатів, які успішно склали кваліфікаційний іспит.

До Комісії надійшла інформація від представників міжнародних організацій щодо доброчесності Масалова П.В.

Відповідно до частини п’ятої статті 32 Закону України «Про прокуратуру», пунктів 33, 82 Положення про порядок роботи відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, пункту 5.4 Положення на адресу електронної пошти Масалову П.В. 14 грудня 2023 року направлено копію інформації, одержаної в порядку частини третьої статті 32 Закону України
«Про прокуратуру», та роз’яснено право надати свої пояснення, спростувати чи заперечити вказану інформацію безпосередньо під час засідання Комісії, проте кандидат вказаним правом не скористався.

Викликаний на засідання Комісії 27 грудня 2023 року Масалов П.В. не прибув у зв’язку з перебуванням у службовому відрядженні. Комісією 10 січня 2024 року повторно викликано кандидата на 23 січня 2024 року для надання пояснень та уточнюючих документів з викладених питань.

Однак, 23 січня 2024 року на засідання Комісії Масалов П.В. також не прибув та надав заяву від 22 січня 2024 року про неможливість участі через службову зайнятість та з проханням повторного перенесення засідання.

Пунктом 40 Положення про порядок роботи відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, передбачено, що у разі неявки на засідання його учасника, належним чином повідомленого (запрошеного), або за відсутності у представника відповідних повноважень головуючий виносить на обговорення органу пропозицію щодо можливості розгляду питання без такого учасника засідання.

Одночасно з цим, кандидатом в заяві зазначено, що при відмові йому у повторному перенесенні засідання, Масалов П.В. просить припинити його подальшу участь у конкурсі.

За результатами, Комісією прийнято рішення про розгляд інформації щодо доброчесності Масалова П.В. за його відсутності та прийнято до уваги клопотання про припинення його участі в доборі кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури, оголошеного рішенням Комісії від 04 квітня 2023 року
№ 3дк-23.

З огляду на викладене та з метою забезпечення формування резерву
на заміщення вакантних посад прокурорів окружних прокуратур, враховуючи заяву Масалова П.В., керуючись статтями 29, 32, 77, 78 Закону України «Про прокуратуру», Комісія

ВИРІШИЛА:

1. Задовольнити клопотання Масалова Павла Вікторовича та припини його участь в доборі кандидатів на посаду прокурора окружної прокуратури, розпочатого рішенням Комісії від 04 квітня 2023 року № 3дк-23.

2.  Про прийняте рішення повідомити Масалова П.В.

3. Рішення Комісії може бути оскаржено до адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ.


Головуючий

 

Андрій ГНАТІВ

 

 

 

 

Члени Комісії

 

Любомир ВІЙТОВИЧ

 

 

Олександр ЖИТНИЙ

 

 

 

 

 

Олена ЗАХАРОВА

 

 

 

 

 

 

В’ячеслав ПОЛІЩУК

 

 

 

 

 

 

Олег СТУКОНОГ

 

 

 

 

 

 

Майя ТОМАК

 

 

 

 

 

 

Михайло ЦУРКАН

 

 

 

 

 

 

Олександр ЮЗЬКОВ